Ieejot juvelierizstrādājumu veikalā, skatam paveras plašs sortiments dažādu rotu. Gredzeni, auskari, kaklarotas, ķēdītes, aproces, aproču pogas utt. Skaidrs, ka to visu ikdienā nemaz vienlaikus nav iespējams nēsāt. Ko izvēlēties, lai izskatītos gaumīgi?

Pietiek ar divām?

Juvelierizstrādājumu interneta veikals “Gredzentiņš” eksperti iesaka, ka ikdienā ir pilnīgi pietiekami ar pāris saskaņotām rotām vienlaikus. Piemēram, gredzens un auskari vai kaklarota un aproce. Ja kaklā ir neuzkrītoša ķēdīte, pilnīgi droši var nēsāt arī tai pieskaņota materiāla gredzenu un auskarus – arī tas neizskatīsies pārmērīgi. Interesanti, ka atsevišķās profesijās, piemēram, medicīnā, skaistumkopšanā, darbiniekiem pat pastāv strikti noteikumi, kādas rotas viņi drīkst nēsāt. Tas saistīts gan ar higiēnas apsvērumiem, gan ērtībām, gan uzņēmumu vai iestāžu kopējo tēlu. Līdz ar to, dodoties uz darbu, rūpīgāk jāapdomā, vai un cik rotas katrā dienā likt. Precētiem cilvēkiem laulības gredzens ir teju obligātajā komplektā, tam tad arī lielākoties cenšas pieskaņot pārējos aksesuārus.

Kad saposties?

Ja tomēr gribas saposties, uzvilkt visas iespējamās rotas, uzlikt masīvo kaklarotu, ielikt ausīs garos auskarus, arī tam ir savs laiks un vieta. Dodoties uz ballītēm, modes skatēm, kultūras pasākumiem, tas viss būs pat ļoti iederīgi un skaisti. Viss patiesībā ir atkarīgs no noskaņojuma, reizēm arī mājās ir vērts uzvilkt augstpapēžu kurpes, uzvilkt kleitu un aplikt mīļāko kaklarotu. Savējie novērtēs.

Rotu komplekts

Tomēr lielākajai daļai sieviešu mājās ir sava dārglietu kārbiņa vai skapītis, kurā atrodama lielāka vai mazāka kolekcija. Rotas ir arī lieliska dāvana svētkos – gan dodoties uz dzimšanas dienu pie draugiem, gan ejot uz izlaidumu vai iepriecinot savu mīļoto cilvēku. Un mēdz taču teikt, ka sievietei rotu nekad nevar būt par daudz, jo katru dienu taču ir nedaudz cits noskaņojums un atbilstoši tam gribas pieskaņot arī rotas. Ir dienas, kad gribas izcelties ar uzkrītošiem zelta auskariem, bet ir arī tādas, kad ar laulību gredzenu pirkstā jau ir pilnīgi pietiekami. Kādu rotu noskaņojums Tev ir šodien? Ienāc Gredzentins.lv un atrodi savam noskaņojumam atbilstošākos auskarus, gredzenu, kaklarotu, rokassprādzi utt.!