Get Adobe Flash player

Prakse Horvātijā

Laika posmā no 2016. gada 25.aprīļa līdz 10. maijam skolas audzēknes Daniela Bajāre, Paula Šminiņa, Sintija Ikauniece, Helēna Zinta Ravinska un Rita Ašurko mobilitātes projekta „Baltic – EU connection  - Taste of Europe” ietvaros devās uz starptautisko  praksi Horvātijā.

Meitenes strādāja Hotel Panorama viesnīcā. Audzēknes tika nodarbinātas gan virtuvē, gatavojot dažādus ēdienus, mazgājot traukus, gan bārā, apkalpojot klientus un spodrinot glāzes, gan recepcijā, uzņemot viesus, reģistrējot un izrakstot tos. Papildus tika uzkoptas istabiņas un SPA, gludinātas salvetes. Viesnīcas kolektīvs bija ļoti pretimnākošs.

Horvātijas pilsētā Prelog tikām uzņemtas ļoti viesmīlīgi. Partnerorganizācija Srednja škola Prelog direktors un skolotāji rūpējās, lai mēs justos labi, kā arī organizēja ekskursijas uz tuvējām pilsētām, tajā skaitā galvaspilsētu Zagrebu, lai tuvāk iepazītu valsti un tās krāšņo dabu. Viesošanās laikā piedalījāmies arī skolas veidotajās gulaša gatavošanas sacensībās, kā arī bijām vizītē pie Prelog pilsētas mēra.

Šajā īsajā laikā tika iegūta vērtīga pieredze un daudz pozitīvu emociju!

FOTO

Līga Grēvele

Jēkabpils Agrobiznesa koledža

 

Office 365

 

stundu saraksts

programmas

PROJEKTI:


Pieaugušo izglītība

 

Jauniešu garantija

 
Reklāmkarogs
 

EUROPASS

 

EUROPASS mobilitate

MŪSU DRAUGI:


programmas

autoskola

SEKOJIET MUMS:


draugiem logo 160

twitter logo 160

youtube logo 160

facebook logo 160