Meklēt


Skolotāji

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv