Meklēt


Citu izglītības iestāžu bibliotēkas

Atpakaļ Daugavpils Universitāte Turība ​Latvijas Lauksaimniecības universitāte Rēzeknes Augstskola Latvijas Universitāte Rīgas tehniskā universitāte Rīgas Tehniskā koledža Latvijas jūras akadēmija Latvijas kultūras akadēmija Rīgas Stradiņa universitāte Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmija Latvijas Mākslas akadēmija Rīgas Ekonomikas augstskola RISEBA Rīgas Juridiskā augstskola Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija Daugavpils medicīnas koledža Latvijas kultūras koledža P. Stradiņa medicīnas koledža Liepājas jūrniecības koledža Malnavas koledža Olaines mehānikas un tehnoloģijas koledža Rīgas 1.medicīnas koledža Rīgas celtniecības koledža Rīgas Stradi [...]

Lauksaimniecība

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma akreditēta līdz 2017. gada 20. decembrim! Profesionālās izglītības programmas mērķis: izglītības procesa rezultātā, sagatavot 3.profesionālās kvalifikācijas līmeņa prasībām atbilstošu kvalificētu lauku īpašumu speciālistu, kurš strādā lauksaimniecības uzņēmumos un zemnieku saimniecībās (komercsabiedrībās vai kā pašnodarbinātā persona), kas nodarbojas ar augkopības, dārzkopības un lopkopības produkcijas ražošanu, ražas un produkcijas pirmapstrādi, uzglabāšanu un realizāciju. Mācību laik [...]

Lauksaimniecība - 1.5 gadi

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: 12 klases / vidējā profesionālā izglītība Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2017. gada 20. decembrim! Profesionālās izglītības programmas mērķis: izglītības procesa rezultātā, sagatavot 3.profesionālās kvalifikācijas līmeņa prasībām atbilstošu kvalificētu lauku īpašumu speciālistu, kurš strādā lauksaimniecības uzņēmumos un zemnieku saimniecībās (komercsabiedrībās vai kā pašnodarbinātā persona), kas nodarbojas ar augkopības, dārzkopības un lopkopības produkcijas ražošanu, ražas un produkcijas pirmapstrādi, [...]

ESF Lauksaimniecība

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: 12 klases/ vidējā prof. izglītība Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2017. gada 20. decembrim! Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jaunatnes no [...]

Par skolu

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība atrodas Barkavā, Madonas novadā Latvijas austrumos, Lubānas ezera zemienē, 189 km no Rīgas un 26 km no Madonas. Izglītības pirmsākumi Barkavā veidojās jau XIX gs. otrajā pusē. 1869.gadā mācās 19 zemnieku bērni, bet 1909.gadā jau vairāk nekā 200. 1925. gadā Barkavas pagasta „Mālniekos” saviesīgās biedrības namā darbu sāk divgadīgā lauksaimniecības skola, kas darbojas 15 gadus. 1975.gadā p/s „Barkava” direktors Pēteris Eglons nolemj atjaunot lauksaimniecības izglītību Barkavā. Šī paša gada decembrī projektēšanas institūtam tiek iesniegts pasūtījums jaunas skolas izveidei. Skola savu darbīb [...]

Prakse

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības dažādo programmu audzēkņi regulāri praktizējas: skolā, uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs. Atsevišķi mirkļi praksēs, pārdomās un atziņās... V4 grupas audzēknes Laima Kazakeviča un Sintija Kokarēviča  savas kvalifikācijasprakses aizvadīja Kanāriju salās «Gran Canaria» (Spānija)- Las Palmas/ viesnīcu tīkls «Paradise hotels &Resorts”,  piel. -ieskats praksē ( 2 prezentācijas), Atsevišķas epizodes no Skaistumkopšanas pakalpojumi -SPA, Lauksamniecības un Būvdarbu programmu audzēkņu  darbošanās( foto & darbu fotoliecības) Barkavas Profesionālās vidusskolas LA1 kursa [...]

Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana

Sešus mēnešus garā kvalifikācijas prakse ir viena no pazīmēm, ka tuvojas ilgi gaidītais izlaidums. Vēl tikai 3 mēneši, apmēram 300 mācību stundas, galvenais pārbaudījums - kvalifikācijas eksāmens, un durvis uz patstāvīgo, atbildīgo un krāsaino dzīvi būs vaļā… Izglītības programmu „Būvdarbi”, „Viesnīcu pakalpojumi” un „Lauksaimniecība” audzēkņi kvalifikācijas praksē atradās no 2017. gada 1. septembra līdz 2018. gada 1. martam, bet 22 [...]

Lekcija - Meža aizsargājamo biotopu apsaimniekošana

22.03.2018 JAK Barkavas struktūrvienības izglītības programmu Lauksaimniecība un Viesnīcu pakalpojumi audzēkņiem bija iespēja noklausīties lekciju Meža aizsargājamo biotopu apsaimniekošanā, lektore I.Broliša.

Ekskursija uz Rīgu

2018. gada 27. aprīlī Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienības izglītības programmas “Lauksaimniecība” 2. un 3. kursu izglītojamie devās ekskursijā uz Rīgu. Šis brauciens bija daļa no balvas par iegūto 2. vietu 10.-12. klašu un profesionālo izglītības iestāžu grupā Zemkopības ministrijas rīkotajā konkursā “Mūsu mazais pārgājiens 2017”. Jaunieši apskatīja ekspozīcijas Kara muzejā, devās pastaigā par Vecrīgu, no jauna atklāja rekonstruēto Motormuzeju, bet [...]

2018./2019.gada izglītības programmas

2018./2019.gada izglītības programmas Uzņem ar 9 klašu izglītību Būvdarbi  ⃰ Lauksaimniecība  ⃰  Viesnīcu pakalpojumi * uzņem ar dzirdes traucējumiem Mācību ilgums 4.gadi (stipendija līdz 160 €) Jauniešu garantijas projekta programmas Uzņem ar 12 klašu izglītību Administratīvie un sekretāra pakalpojumi Dekoratīvā kosmētika Uzņem ar 9 klašu izglītību Būvdarbi Mācību ilgums 1.gads (stipendija līdz 115 €) Mācoties koledžā, Tu vari: piedalīties Er [...]

Skolotāji

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv