Meklēt


Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienības jauniešu starptautiskā pieredze Čehijā un atskats uz projektu kopumā

2017. gada 8. aprīlī noslēdzās “Erasmus +” programmas KA02 projekta “SUPER” aktivitāte “Nozīmīgām vēsturiskām personībām pa pēdām”. Uz šo svarīgo tikšanos 2. aprīlī devās Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienības audzēkņi Alīna Boļšakova (V1), Evija Poruka (V2), Voldemārs Šneveļs (V2), Svetlana Petrova (V3) un Annija Broka (L3). Tā kā projekta būtība bija mācības un integrācija partnervalstu skolās, arī šoreiz skolēni un sk [...]

Skolotāji

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv