Meklēt


Viesnīcu pakalpojumi

Iegūstamā kvalifikācija: Viesmīlības pakalpojumu speciālists Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma akreditēta līdz 2021. gada 27. decembrim! Viesmīlības pakalpojumu speciālists prot plānot, organizēt un vadīt lauku tūrismam izmantojamo māju viesu uzņemšanas un apkalpošanas darba procesus, prot sagatavot telpas un uzņemt viesus, pārzina ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamatus, prot gatavot un pasniegt vienkāršus ēdienus un dzērienus, prot apkalpot viesus, veikt uzskaiti un atskaiti. Viesmīlības servisa speciālists spēj pieņemt patstāvīgus lēmumus sava darba izpildē. Mācību laikā apgūstamie priekš [...]

Citu izglītības iestāžu bibliotēkas

Atpakaļ Daugavpils Universitāte Turība ​Latvijas Lauksaimniecības universitāte Rēzeknes Augstskola Latvijas Universitāte Rīgas tehniskā universitāte Rīgas Tehniskā koledža Latvijas jūras akadēmija Latvijas kultūras akadēmija Rīgas Stradiņa universitāte Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmija Latvijas Mākslas akadēmija Rīgas Ekonomikas augstskola RISEBA Rīgas Juridiskā augstskola Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija Daugavpils medicīnas koledža Latvijas kultūras koledža P. Stradiņa medicīnas koledža Liepājas jūrniecības koledža Malnavas koledža Olaines mehānikas un tehnoloģijas koledža Rīgas 1.medicīnas koledža Rīgas celtniecības koledža Rīgas Stradi [...]

Lauksaimniecība

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma akreditēta līdz 2017. gada 20. decembrim! Profesionālās izglītības programmas mērķis: izglītības procesa rezultātā, sagatavot 3.profesionālās kvalifikācijas līmeņa prasībām atbilstošu kvalificētu lauku īpašumu speciālistu, kurš strādā lauksaimniecības uzņēmumos un zemnieku saimniecībās (komercsabiedrībās vai kā pašnodarbinātā persona), kas nodarbojas ar augkopības, dārzkopības un lopkopības produkcijas ražošanu, ražas un produkcijas pirmapstrādi, uzglabāšanu un realizāciju. Mācību laik [...]

Būvdarbi

Iegūstamā kvalifikācija: Apdares darbu tehniķis Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Mācību ilgums: 4 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma akreditēta līdz 2020. gada 17. decembrim! Uzņem jauniešus arī ar dzirdes traucējumiem! Apdares darbu tehniķis var strādāt individuāli vai būvfirmās un uzņēmumos, kas nodarbojas ar būvdarbu izpildi, vada apdares strādnieku darbu, spēj lasīt rasējumus, patstāvīgi izplāno veicamā darba operācijas, spēj izvēlēties piemērotus materiālus un instrumentus un rīkoties ar tiem. Mācību laikā apgūstamie prieksmeti Absolventi iegūst diplomu par profesionālo vidējo izglītību un var turpināt mācīties izvēlētajā profesijā koledžās un augstākajās māc [...]

Lauksaimniecība - 1.5 gadi

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: 12 klases / vidējā profesionālā izglītība Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: Klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2017. gada 20. decembrim! Profesionālās izglītības programmas mērķis: izglītības procesa rezultātā, sagatavot 3.profesionālās kvalifikācijas līmeņa prasībām atbilstošu kvalificētu lauku īpašumu speciālistu, kurš strādā lauksaimniecības uzņēmumos un zemnieku saimniecībās (komercsabiedrībās vai kā pašnodarbinātā persona), kas nodarbojas ar augkopības, dārzkopības un lopkopības produkcijas ražošanu, ražas un produkcijas pirmapstrādi, [...]

ESF Ēdināšanas pakalpojumi

Iegūstamā kvalifikācija: Pavārs Iepriekšējā izglītība: Pamatizglītība Vecums: 17 - 29 gadi Mācību ilgums: 1 gads Ieguves forma: Klātiene Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvu! Profesionālās izglītības projekta Jauniešu garantija programmas [...]

ESF Skaistumkopšana

Iegūstamā kvalifikācija: SPA speciālists Iepriekšējā izglītība: Vidējā izglītība Vecums: līdz 29 gadi Mācību ilgums: 1,5 gads Ieguves forma: Klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2019. gada 8. decembrim! Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jaunatnes nodarbinātības [...]

Mācību materiālu resursi internetā​

Atpakaļ   Interneta vietne apraksts, piezīmes https://www.coursera.org/ Mācību materiāli www.edx.org/course Mācību materiāli www.udacity.com/courses Web izstrādnes, OS, sociālie tīkli www.khanacademy.org Bezmaksas video mācību priekšmetos (matemātika, fizika, u.c.) https://support.google.com/adwords Par reklāmām http://www.bdpa-detroit.org Bezmaksas izglītība http://www.myeducationkey.com Izglītība (video apmācība, kursi) http://www.microsoft.com/ Mācību materiāli http://www.mikrotik.com/training/academy IT www.cisco.com/web/learning/netacad IT www.excel-easy.com/ Excel  apmācība http://www.educatornetwork.com/ IT https://gramatas.lndb.lv/ 6000 grāmatas, latviešu un t [...]

ESF Būvdarbi

Iegūstamā kvalifikācija: Apdares darbu tehniķis Iepriekšējā izglītība: 12 klases/ vidējā prof. izglītība Vecums: līdz 29 gadiem Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2020. gada 17. decembrim! Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jau [...]

ESF Lauksaimniecība

Iegūstamā kvalifikācija: Lauku īpašumu apsaimniekotājs Iepriekšējā izglītība: 12 klases/ vidējā prof. izglītība Mācību ilgums: 1,5 gadi Ieguves forma: klātiene Programma licencēta un akreditēta līdz 2017. gada 20. decembrim! Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros” pasākuma „Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” (Projekta identifikācijas Nr.7.2.1.JG2) Darbība atbalstīta saskaņā ar Jaunatnes no [...]

Iepirkumi

Piblikācijas Datums Identifikācijas Nr. Līguma priekšmets Līguma pielikumi Iesniegšanas termiņš Rezultāti Piezīmes 20.02.2020 123456789 testa teksts Links uz pielikumu 20.02.2020 Lēmums Nedaudz piezīmes  

Par skolu

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība atrodas Barkavā, Madonas novadā Latvijas austrumos, Lubānas ezera zemienē, 189 km no Rīgas un 26 km no Madonas. Izglītības pirmsākumi Barkavā veidojās jau XIX gs. otrajā pusē. 1869.gadā mācās 19 zemnieku bērni, bet 1909.gadā jau vairāk nekā 200. 1925. gadā Barkavas pagasta „Mālniekos” saviesīgās biedrības namā darbu sāk divgadīgā lauksaimniecības skola, kas darbojas 15 gadus. 1975.gadā p/s „Barkava” direktors Pēteris Eglons nolemj atjaunot lauksaimniecības izglītību Barkavā. Šī paša gada decembrī projektēšanas institūtam tiek iesniegts pasūtījums jaunas skolas izveidei. Skola savu darbīb [...]

Dienesta viesnīca

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības dienesta viesnīca atrodas skolas teritorijā. Tā ir piecstāvu ēka, kuras 1. stāvā izvietotas mācību telpas; 2., 3. un 4.stāvā izvietotas istabiņas (2-vietīgas un 3-vietīgas). Katrā blokā (uz 2 istabiņām) ir 1 wc un 1 duša. Katrā stāvā – 1 labiekārtota virtuve, brīvā laika pavadīšanai ir iekārtotas atpūtas telpasar kvalitatīvu daudzprogrammu televīziju (VIASAT), aprīkotas ar sporta inventāru (tenisa galds, novuss, galda spēles), iespēju izmantot internetu. !!! Skolas un dienesta viesnīcas iekšējos kārtības noteikumus skatīt šeit !!! Kontakti: 64807216, 28709297

Dienesta viesnīca

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības dienesta viesnīca atrodas skolas teritorijā. Tā ir piecstāvu ēka, kuras 1. stāvā izvietotas mācību telpas; 2., 3. un 4.stāvā izvietotas istabiņas (2-vietīgas un 3-vietīgas). Katrā blokā (uz 2 istabiņām) ir 1 wc un 1 duša. Katrā stāvā – 1 labiekārtota virtuve, brīvā laika pavadīšanai ir iekārtotas atpūtas telpas ar kvalitatīvu daudzprogrammu televīziju (VIASAT), aprīkotas ar sporta inventāru (tenisa galds, novuss, galda spēles), iespēju izmantot internetu. !!! Skolas un dienesta viesnīcas iekšējos kārtības noteikumus skatīt šeit !!! Kontakti: 64807216, 28709297

Sports

Sporta zāles noslogojums PIRMDIENA OTRDIENA 16:10 Florbols 16:00 Volejbols 17:00 Sporta spēles 17:00 Individuālās nodarbības TREŠDIENA CETURTDIENA 16:00 Sporta spēles 16:00 Florbols 17:00 Individuālās nodarbības 17:00 Sporta spēles nodarbības vada - Inga Dzelme

Eksāmeni

2017/2018. m.g. Valsts pārbaudījumi vispārējās vidējās izglītības iegūšanai 13.,14.03 - Angļu valoda 22.05 - Latviešu valoda 25.05 - Matemātika 28.05 - Latvijas un pasaules vēsture 10.04 - Diagnosticējošais darbs fizikā un ķīmijā Valsts pārbaudījumi pamatizglītības ieguvei 23.05 - Latviešu valoda 29.05 - Svešvaloda 05.06 - Matemātika 12.06 - Latvijas un pasaules vēsture Kvalifikācijas eksāmeni valsts budžeta grupās 20.06 - Apdares darbu tehniķis (B4) 18.06 - Lauku īpašuma apsaimniekotājs (L4) 18.06 - Lauku īpašuma apsaimniekotājs (teorētiskā daļa) (LA1) 19.06 - Viesmīlības pakalpojumu speciālists (V4) 19.06 - Apmetējs [...]

Stundu laiki

  STUNDU SARAKSTS Nr. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturdiena Piektdiena 1. 09:10 - 09:50 08:45 - 09:25 08:45 - 09:25 08:45 - 09:25 08:45 - 09:15 2. 09:55 - 10:35 09:30 - 10:10 09:30 - 10:10 09:30 - 10:10 09:20 - 09:50 3. 10:45 - 11:25 10:20 - 11:00 10:20 - 11:00 10:20 - 11:00 09:55 - 10:25 4. 11:30 - 12:10 11:05 - 11:45 11:05 - 11:45 11:05 - 11:45 10:30 - 11:00 PUSDIENU STARPBRĪDIS 5. 13:10 - 13:50 12:45 - 13:25 12:45 - 13:25 12:45 - 13:25 11:05 - 11:35 6. 13:55 - 14:35 13:30 - 14:10 13:30 - 14:10 13:30 - 14:10 11:40 - 12:10 7. 14:45 - 15:25 14:20 - 15:00 14:20 - 15:00 14:20 - 15:00   8. 15:30 - 16:10 15:05 - 15:45 15:05 - 15:45 15:05 - 15:45    

Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienības jauniešu starptautiskā pieredze Turcijā

Laika posmā no 2017. gada 19. februāra līdz 26. februārim Stambulā notika “Erasmus +” programmas KA02 projekta “SUPER” aktivitātes “Nozīmīgām vēsturiskām personībām pa pēdām” dalībnieku ceturtā tikšanās. Šoreiz Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības audzēknes Inese Geka (V3), Linda Juste (V2), Nora Inča (V2) un Alīna Boļšakova (V1), un bijušais audzēknis Alvis [...]

Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana

Sešus mēnešus garā kvalifikācijas prakse ir viena no pazīmēm, ka tuvojas ilgi gaidītais izlaidums. Vēl tikai 3 mēneši, apmēram 300 mācību stundas, galvenais pārbaudījums - kvalifikācijas eksāmens, un durvis uz patstāvīgo, atbildīgo un krāsaino dzīvi būs vaļā… Izglītības programmu „Būvdarbi”, „Viesnīcu pakalpojumi” un „Lauksaimniecība” audzēkņi kvalifikācijas praksē atradās no 2017. gada 1. septembra līdz 2018. gada 1. martam, bet 22 [...]

Aktualitātes par JG programmām - 04.2018

Lieliska informācija tiem, kuri vēlas mācīties ESF finansētajās grupās! Jauniešu garantijas (JG) programmā tiek izsludināta jauna uzņemšana  arī 2018/2019.m.g. šādās viengadīgajās(10mēn) izglītības programmās no 1.09.2018 jauniešiem vecumā  no17 - 29 g. Izglītības programmas kods Izglītības programma Kvalifikācija Mācību valoda Iepr. izgl. (klases) Māc. ilgums (gadi) 35a 346 01 1 Administratīvie un sekretāra pakalpojumi Lietvedis Latviešu 12 1 32 [...]

JAK Barkavas struktūrvienības VB1 komanda dosies uz ZZ čempionātu

Šī gada ziemas noslēgumā un pavasara sākumā JAK Barkavas struktūrvienības 1.kursu izglītojamie ļāvās Latvijas skolēnu sporta un prāta spēļu „ZZ čempionāts” reklāmas vilinājumam, izveidojot V1 („Viesnīcu pakalpojumi”) un B1 („Būvdarbi”) apvienoto komandu Ramonas Pētersones, Aļonas Grigorjevas, Barbaras Smirnovas, Dagmāras Leitānes, Evas Vindačas, Janīnas Pauniņas, Karinas Avdevičas, Kristapa Birjukova, Laura Stafecka, Raita Novičenoka, Samantas Sirmās, T [...]

2018./2019.gada izglītības programmas

2018./2019.gada izglītības programmas Uzņem ar 9 klašu izglītību Būvdarbi  ⃰ Lauksaimniecība  ⃰  Viesnīcu pakalpojumi * uzņem ar dzirdes traucējumiem Mācību ilgums 4.gadi (stipendija līdz 160 €) Jauniešu garantijas projekta programmas Uzņem ar 12 klašu izglītību Administratīvie un sekretāra pakalpojumi Dekoratīvā kosmētika Uzņem ar 9 klašu izglītību Būvdarbi Mācību ilgums 1.gads (stipendija līdz 115 €) Mācoties koledžā, Tu vari: piedalīties Er [...]

VB1 komanda piedalās „ZZ čempionāts 2018” finālā

2018.gada 26.maijā Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības apvienotā V1 („Viesnīcu pakalpojumi”) un B1 („Būvdarbi”) komanda Ramonas Pētersones, Aļonas Grigorjevas, Barbaras Smirnovas, Dagmāras Leitānes, Evas Vindačas, Janīnas Pauniņas, Karinas Avdevičas, Kristapa Birjukova, Laura Stafecka, Raita Novičenoka, Samantas Sirmās, Vinetas Tomiņas un Violetas Maksimivas sastāvā piedalījās Latvijas 10.-12.kl. skolēnu sporta un prāta spēļu „ZZ čempionāts 2018 [...]

Jūnijs – kvalifikācijas eksāmenu laiks

Pašā vasaras plaukumā vēl vienu soli pretī patstāvīgai dzīvei sper Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības audzēkņi. Ir klāt tas brīdis, kad teorētiskajos un praktiskajos mācību priekšmetos apgūtās zināšanas jāpierāda, kārtojot kvalifikācijas eksāmenus. Tos laika posmā no 2018. gada 18. jūnija līdz 27. jūnijam kārtoja izglītības programmu “Lauksaimniecība”, “Viesnīcu pakalpojumi”, “Būvdarbi” un “Administratīvie un se [...]

„Latvijas skolas soma”

6. septembrī, tūkstošiem skolēnu no visiem 119 Latvijas novadiem tikās Rīgā, atklājot Latvijas valsts simtgades lielāko iniciatīvu „Latvijas skolas soma”. Īpašā pasākumā Arēna Rīga skolēni piedalījās radošās darbnīcās un koncertā „100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Piedaloties atpazīstamiem māksliniekiem, koncertā tika apspēlēta Latvijas vēsture, kultūra, tradīcijas un vērtības šodienas skatījumā, nepieciešamība ikvienam nepārtraukti attī [...]

V2 grupa devās uz izstādi “Riga Food” 2018

06.09.2018., mācību programmas Viesnīcu pakalpojumi, V2 grupas audzēknes un priekšmetu skolotājas devās mācību ekskursijā uz Rīgu, izstādi “Riga Food” 2018. Tā ir plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs, kura ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem. Ikviens var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, [...]

Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Anita Juška

Anita Juška
Projektu vadītāja

28709297
anita.juska@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Anita Juška

Anita Juška
Projektu vadītāja

28709297
anita.juska@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Anita Juška

Anita Juška
Projektu vadītāja

28709297
anita.juska@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Anita Juška

Anita Juška
Projektu vadītāja

28709297
anita.juska@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Administrācija

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Administrācija

Rita Pole

Rita Pole
Direktore

29476078
Mēs nevaram atrisināt rītdienas problēmas, izmantojot tās pašas prasmes un zināšanas, kuras mums bija kad tās radījāmWe cannot solve tomorrows problems using the same skills and knowledge we had when we created them/Albert Einstein/​Izglītība šodien ir katra indivīda, tautas, valsts un pat civilizācijas izdzīvošanas līdzeklis.„Būtiskākais izglītības un profesionālās izglītības pamatmērķis ir personības attīstība, sekmīga integrēšanās Eiropas sabiedrībā caur kopīgu vērtību un attieksmju veidošanu [...]
rita.pole@jak.lv

Silvija Smeltere

Silvija Smeltere
Struktūrvienības vadītāja

29479397
silvija.smeltere@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Struktūrvienības vadītājas vietniece izglītības jomā

64807215
skaidrite.zepa1@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Struktūrvienības vadītājas vietniece audzināšanas darbā

28600293
raivita.sondore@jak.lv

Viesturs Bigačs

Viesturs Bigačs
Grāmatvedis

64807215
viesturs.bigacs@jak.lv

Anita Juška

Anita Juška
Projektu vadītāja

28709297
anita.juska@jak.lv

Andris Ģērmans

Andris Ģērmans
Saimniecības pārzinis

29445017
andris.germans@jak.lv

Žanete Beča
Lietvede

64807215
barkava@jak.lv

Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv

Skolotāji

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

COMPONENT_CONTACTS_SEARCH_MORE Skolotāji

Agris Ankravs

Agris Ankravs
Skolotājs

26582758
Pasniedzamie priekšmeti:  Informātika, Ātrrakstīšana, Lietišķā informātika, Biroja tehniskais nodrošinājums Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 - 17:00 17:00 - 18:30 (ESF grupām) Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
agris.ankravs@jak.lv

Arnis Avišāns

Arnis Avišāns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:  Būvdarbu teorētiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Otrdiena (ESF grupām) Laiks 15:50 – 19:50 16:00 – 17:25 Vieta 2. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
arnis.avisans@jak.lv

Aleksandrs Boļšakovs

Aleksandrs Boļšakovs
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Vides mācība; Vides zinības; Elektrotehnikas pamati Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 17:00 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aleksandrs.bolsakovs@jak.lv

Aldis Bondars

Aldis Bondars
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Mežsaimniecības pamati; Mežsaimniecība un mežizstrāde Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:00 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aldis.bondars@jak.lv

Juris Dukaļskis

Juris Dukaļskis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Tehnikas mācība; Satiksmes noteikumi un kustības drošība; Traktori un lauksaimniecības tehnikas uzbūve Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 19:00 Vieta 010. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
juris.dukalskis@jak.lv

Inga Dzelme

Inga Dzelme
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Sports Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:50 Vieta 029. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
inga.dzelme@jak.lv

Normunds Dzelme

Normunds Dzelme
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Rasēšana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena 2,4.ned. Otrdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 16:40 16:40 – 17:30 Vieta 002. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
normunds.dzelme@jak.lv

Dace Gabriša

Dace Gabriša
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latviešu valoda; Literatūra; Latviešu valodas stilistika un rediģēšana Konsultāciju laiki Diena Trešdiena mēneša otrā Ceturtdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 18:00 16:00 – 17:00 Vieta 9. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
dace.gabrisa@jak.lv

Raimonds Grudulis

Raimonds Grudulis
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu praktiskie mācību priekšmeti Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:00 – 17:35 16:10 – 17:30 Vieta 022. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raimonds.grudulis@jak.lv

Egita Kārkliņa

Egita Kārkliņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Lietišķā komunikācija; Lietvedība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Telpas vides un ainavu dizains; Viesmīlības nozares pamati; Viesmīlības pamati; Viesu apkalpošana PM; Viesu apkalpošanas pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena(ESF grupām)  Otrdiena  Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:10 – 17:00 15:50 - 17:00  15:50 - 16:50 Vieta 3. Kab [...]
egita.karklina@jak.lv

Līga Krūmiņa

Līga Krūmiņa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Angļu valoda Konsultāciju laiki Diena Mēneša pirmā un trešāPirmdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:20 – 17:20 16:00 – 17:20   16:00 – 17:20 Vieta 10. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.krumina@jak.lv

Ilgonis Lēnis - Līns

Ilgonis Lēnis - Līns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Matemātika, Fizika, Būvfizika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Mēneša pirmā Pirmdiena (ESF grupām) Laiks 16:10 – 18:10 18:10 – 19:10 Vieta 1. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
ilgonis.lenis@jak.lv

Aigars Oļukalns

Aigars Oļukalns
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Agrobioloģija; Augkopība; Augkopība PM; Ievads lauksaimniecībā Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:55 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 13. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
aigars.olukalns@jak.lv

Maija Opincāne

Maija Opincāne
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Krievu valoda Konsultāciju laiki Diena Trešdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 16:50 (ESF grupām) Vieta 20. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
maija.opincane@jak.lv

Anna Poča

Anna Poča
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Anatomijas un fizioloģijas pamati; Ķīmija; Būvķīmija; Sanitārija un higiēna; Veselīga dzīvesveida pamati Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Trešdiena Laiks 16:10 – 16:40 16:10 – 17:30 (ESF grupām)   16:00 – 17:00 Vieta 017. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
anna.poca@jak.lv

Ināra Saleniece

Ināra Saleniece
Skolotāja

Pasniedzamie  priekšmeti: Ēdienu gatavošanas tehnoloģija; Ēdienu gatavošanas tehnoloģijas pamati; Ēdienu gatavošana un pasniegšana PM; Ēdināšanas dienesta darba organizācija; Ēdināšanas dienesta darbība PM; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs; Ēdināšanas uzņēmuma iekārtas un inventārs PM; Pārtikas preču prečzinība un uztura fizioloģija; Sanitārija un higiēna; Uzskaites un atskaites organizēšana Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena Ceturtdiena [...]
inara.saleniece@jak.lv

Jānis Smelters

Jānis Smelters
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti: Apmešanas darbu tehnoloģija PM; Atslēdznieku darbi PM; Flīzēšana PM; Krāsošanas un tapešu līmēšanas tehnoloģija PM; Krāsošana un tapešu līmēšana PM; Sausās būves tehnoloģija PM; Siltināšanas darbi PM Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Laiks 15:50 – 17:50 17:50 – 18:35 (ESF grupām)   15:20 – 17:20 Vieta 003. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
janis.smelters@jak.lv

Raivita Sondore

Raivita Sondore
Skolotājs

Pasniedzamie priekšmeti:   Krāsu un stilu mācība Konsultāciju laiki Diena Ceturtdiena Laiks 15:50 – 16:50 16:50 – 17:50 (ESF grupām) Vieta 33. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
raivita.sondore@jak.lv

Kristiāna Vaska

Kristiāna Vaska
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ētikas pamati un SPA etiķete; Klientu apkalpošana PM; Masāžas pamati; Masāžas pamati PM; Mūsdienu SPA koncepcijas; SPA materiālmācība; SPA procedūru izpildes tehnoloģija PM; SPA procedūru tehnoloģijas Konsultāciju laiki Diena Otrdiena (ESF grupām)   Trešdiena (ESF grupām) Laiks 16:50 – 18:00 16:00 – 18:40 Vieta 101. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
kristiana.vaska@jak.lv

Līga Zaļmeža

Līga Zaļmeža
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Ēdināšanas dienesta darbība PM; Saimnieciskā dienesta darba organizācija PM; Saimnieciskā dienesta darbība PM; Uzņēmuma darba organizācija; Viesu apkalpošana; Viesu apkalpošana; Viesu uzņemšanas dienesta darba organizācija; Viesu uzņemšana un apkalpošana Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 16:00 – 17:20 16:00 – 17:00   16:00 – 17:00 Vieta 009. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
liga.zalmeza@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Latvijas un pasaules vēsture; Sociālās zinības Konsultāciju laiki Diena Mēneša otrā un ceturtā Ceturtdiena Laiks 16:10 – 16:50 Vieta 11. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa1@jak.lv

Skaidrīte Zepa

Skaidrīte Zepa
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti:   Būvdarbu tehnoloģija; Būvvēsture; Materiālmācība; Sausās būves tehnoloģija Konsultāciju laiki Diena Otrdiena Laiks 16:00 – 17:00 17:00 – 18:00 (ESF grupām) Vieta 8. Kabinets Piezīmes Iepriekš vienojoties
skaidrite.zepa@jak.lv

Lilita Zukule

Lilita Zukule
Skolotāja

Pasniedzamie priekšmeti: Dokumentu pārvaldība; Dokumentu pārvaldība PM; Ekonomika; Ekonomikas pamati, investēšana un finansēšana; Latvijas tūrisma resursi un piedāvājums; Likumdošanas pamati; Mārketinga pamati; Personāla lietvedība PM; Tirgzinība; Tūrisma biznesa pamati; Tūrisma produkta piedāvājums; Uzņēmējdarbības pamati; Uzņēmuma darba organizācija un ražošanas ekonomika Konsultāciju laiki Diena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Laiks 17:00 – 18:00 16:10 – 17:00 (ESF grupām)   [...]
lilita.zukule@jak.lv