Get Adobe Flash player

Aktualitātes 23.03


23.03 piedalāmies profesionālās un augstākās izglītības izstādē "Izglītība un karjera 2012", kas notiks Rēzeknē.


Rēzeknes Uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas un novada jaunatnes lietu speciālistiem un Rēzeknes Augstskolu organizē profesionālās un augstākās izglītības izstādi "Izglītība un Karjera", kas norisināsies 2012. gada 23. martā Rēzeknes pilsētas Kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3, Rēzeknē) no plkst. 11.00 līdz 17.00.


Jau otro gadu pēc kārtas Rēzeknes Uzņēmēju biedrība rīko profesionālās un augstākās izglītības iestādes izstāžu pasākumu „Izglītība un Karjera 2012", kas vienuviet ļauj reģiona jauniešiem saņemt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un izvēlēties sev piemērotāko izglītības ceļu un darba tirgū pieprasītu profesiju.

Pasākumā piedalīsies Latvijas augstākās un profesionālās izglītības mācību iestādes: Rēzeknes Augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Banku Augstskola, Latvijas Universitāte, Daugavpils Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Rīgas Aeronavigācijas institūts, RISEBA, Austrumlatgales Profesionālā vidusskola, Barkavas arodvidusskola, Malnavas koledža, Rīgas Tehniskā koledža , kopumā 12 mācību iestādes. Par mācību studiju kreditēšanas iespējām informēs SEB banka, par profesionālās pilnveides programmām - Nodarbinātības valsts aģentūra.

Izstādes dalībnieki paralēli aktivitātēm savos stendos, 10-15 minūtes darbosies arī „Brīvajā skatuvē", kas ļaus atraktīvi informēt par mācību iestādes programmām un priekšrocībām.
Izstādes apmeklētājiem būs iespēja ne tikai iepazīties ar mācību iestāžu piedāvātajām programmām, bet arī sadarbībā ar Jauniešu Atvērto centru "JACis" piedalīties individuālajās un skolu komandu atraktivitātēs. Skolu komandu dalībai nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu.
Izstādi organizē Rēzeknes Uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas un novada pašvaldības Izglītības pārvaldēm, Jauniešu Atvērto centru "JACis".

 


Jēkabpils Agrobiznesa koledža

 

Office 365

 

stundu saraksts

programmas

PROJEKTI:


Pieaugušo izglītība

 

Jauniešu garantija

 
Reklāmkarogs
 

EUROPASS

 

EUROPASS mobilitate

MŪSU DRAUGI:


programmas

autoskola

SEKOJIET MUMS:


draugiem logo 160

twitter logo 160

youtube logo 160

facebook logo 160